Susitikimas su lietuvių kilmės UFC kovotoja – Rose Namajunas

Rugpjūčio 11 d., būdamas Kaune, sužinojau, kad į Lietuvą atskrido UFC čempionė, lietuvių kilmės amerikietė mišrių kovų superžvaigždė Rožė Namajunas (Rose Namajunas). Vis dėlto tą dieną Kaune jos nesutikau, tačiau savo straipsnyje rašiau, kad „medžioklėje“ dar ne pabaiga..

Nuo pat jų atvykimo į Lietuvą užmezgiau ryšį su Rose broliu Nojumi, su kuriuo susirašinėjau iki pat jų išvykimo iš mūsų šalies dienos. Nors šie įžymūs svečiai turėjo daugybę reikalų, sulaukė itin daug dėmesio ir netgi suspėjo sudalyvauti pusbrolio vestuvėse, tačiau Nojus nuolat atsakinėjo į žinutes per „Instagram“.

Įsitikinau, kad jų grafikas išties užimtas. Nors buvome susitarę, kad susitiksime Vilniuje, tačiau planai keitėsi kas kelias valandas ir jie apgailestavo, kad per šį vizitą Lietuvoje mums nepavyks susitikti. Džiugi žinia ta, kad Rose ir Nojus pažadėjo atvykti žiemą ir… susitikti pirmiausia su manimi!

Visgi noras pasidaryti drauge nuotrauką ir atminimui gauti kelis autografus buvo už viską stipresnis, tad sužinojęs, kelintą jų skrydis į JAV, pirmadienį pusę 4 ryto atvykau į Vilniaus oro uostą. Žinoma, laukiau jų ne tuščiomis – už nuoširdų bendravimą Rose ir jos broliui Nojui padovanojau Lietuvos moterų krepšinio rinktinės Lauros Juškaitės marškinėlių komplektą.

Smagu, kad šie, lietuviškų šaknų neužmiršę brolis ir sesuo išties apsidžiaugė, nors ir buvo labai pavargę.. O Rose dar ir garsiai ištarė vieną gražiausių lietuviškų žodžių – „Ačiū!“

Graži akimirka, įdomus susitikimas.

Įsiamžinęs nuotraukoje ir gavęs kelis autografus, ankstų pirmadienio rytą keliavau atgal į Dzūkiją.

Rose Namajunas autografą vertinu kaip antrą vertingiausią savo kolekcijoje. Kol kas pirmasis eilėje puikuojasi NBA ir Vokietijos legenda Dirkas Nowitzki.

UFC superžvaigždė Rose Namajunas
Rose Namajunas autografas