Apie mane

Pačiu krepšiniu pradėjau domėtis 2006 metais, tuo metu man buvo keturiolika.. Mintis kolekcionuoti marškinėlius kilo nuo Gintaro Plytniko, kuris renka savo draugų-krepšininkų aprangas. Todėl mintyse susidėliojo klausimas – o kodėl aš negaliu turėti savo marškinėlių kolekcijos? Todėl nuo 2013 m. oficialiai renku žaidėjų marškinėlius nuo LMKL iki NBA pirmenybių, tačiau pirmuosius savo marškinėlius, kuriuos padovanojo M.Reminas gavau dar anksčiau.. t.y 2011 m. 

Parašų kolekcionavimu užsiimu nuo 2011 metų. Krepšininkų autografus ant nuotraukų ir kortelių renku iš LMKL, NKL, LKL, Eurolygos ir NBA žaidėjų. 

Didžiausi pasiekimai aprangų ir autografų kolekcionavime:

– Vertingiausia apranga – Edgaro Ulanovo (Kauno „Žalgiris”, Eurolyga) ir Dorell Wright (Bambergo „Brose Basket”, Eurolyga), Pauliaus Jankūno (Kauno „Žalgiris”, Eurolyga). 

– Vertingiausi autografai – Geriausio futbolininko Cristiano Ronaldo, NBA žaidėjų Dirk Nowitzki, Luka Dončič, Nikola Jokič, Goran Dragič, Aarono Gordono ir t.t. 

– Ilgiausiai lauktas autografas – 23 valandos, Vilniuje Cristiano Ronaldo (2019 m.), 9 valandas, Vilniuje, Dirko Nowitzki (2019 m.). 

Kas per šį laikotarpį įvyko?

– Pirmasis Lietuvoje surengiau krepšininkų autografų parodą (2018-02-09 – 03-05.)

– Su savo plakatu Ball’ų šeimynai patekau į realybės šou „Ball In The Family” laidą, kurią peržiūrėjo 2,6 mln. žiūrovų,

– Sukūriau virtualų krepšinio muziejų (2017.09),

– Apie savo hobį interviu daviau: LRT, lrytas.lt, žurnalams „Savaitė šeimai” ir „Sostinė”. Taip pat filmavausi LNK laidoje „YRA KAIP YRA” bei daviau radio interviu „Per studento prizmę”. (nuo 2014 m.).

Turimų kortelių registras: https://www.tcdb.com/Profile.cfm/MoBaCollector 
Turimos kolekcijos albumai: https://www.flickr.com/photos/191090926@N07/
Turimų lipdukų registras: https://www.laststicker.com/user/collectormo