Karmėlavoje – Serbijos žvaigždyno medžioklė

Ankstyvą sekmadienio rytą keliavau iš Dzūkijos į Karmėlavos oro uostą, kur gaudžiau Serbijos krepšinio rinktinės žaidėjus, tame tarpe NBA žibančius Nikolą Jokičių, Bogdaną Bogdanovičių, Nemanją Bjelicą bei kitus.

Lėktuvas Kaune su Serbijos ir Lietuvos krepšininkais nusileido 13.20 val. Pirmieji išeidinėjo serbai, kuriuos gaudžiau vieną po kito. Per 20 minučių „sumedžiojau“ 7 iš 8 reikiamų Serbijos žaidėjų, negavau autografo tik iš Milošo Teodosičiaus, kuris išvis į Lietuvą dėl traumos neatvyko (jo autografą turėjau iš seniau).

Prieš vykdamas į Kauną pasidariau ir beveik visų Lietuvos rinktinės krepšininkų nuotraukas, kadangi norėjau atnaujinti turimos kolekcijos nuotraukas. Lietuvos rinktinės žaidėjus gaudžiau prie viešbučio ir po treniruotės Žalgirio arenos prieigose, išėjo „sugauti“ 8 iš 11, tačiau su Edgaru Ulanovu, Luku Lekavičiumi ir Mariumi Grigoniu dar susitiksiu ne kartą po Žalgirio rungtynių ateinančiame sezone, tai nei kiek neliūdna, kad šį kartą jie „pabėgo“.

Rezultatas: 15 autografų, daugybė nuotraukų ir dar viena puiki „medžioklė”.

***

Būdamas Kaune, socialiniame tinkle „Instagram“ perskaičiau naujieną, kad į Lietuvą atskrido UFC žvaigždė, Lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajūnas, greitai sugebėjau pasidaryti kelias jos nuotraukas ir galbūt sutikti Kauno populiariausiose gatvėse.

Deja, bet nepavyko, o kitą dieną vykti dėl jos, buvo per didelė prabanga, bet jos „medžioklėje“ dar nepabaiga..

Denverio „Nuggets” žvaigždė Nikola Jokič