Trijų dienų medžioklė Vilniuje su rezultatais: asmenukė ir autografas iš futbolo Dievaičio Ronaldo

Kai sužinojau, kad Lietuvos futbolo rinktinė žais su portugalais Vilniuje, jau neabejojau, kad važiuosiu ir juos „medžiosiu“. O dar, kai prieš kelias savaites pasirodė žinia, kad sudėtyje bus ir pats futbolo Dievas – Ronaldo, viskas tapo tik dar svarbiau. Tačiau dabar jau verta pasakyti, jog negalvojau, kad bus taip sunku..

SEKMADIENIS (2019.09.08)

Su kolegomis jau žinome, kokiu reisu ir kelintą valandą Ronaldo su komanda atskrenda į Vilnių. Taip pat žinome ir faktą, kad jie bus laipinami per VIP terminalą, kur paprastiems mirtingiesiems prieiti – 0 šansų, tad nusprendžiame važiuoti ir laukti prie viešbučio.

Taip ir padarėme. O žmonės prie viešbučio renkasi tiesiog „masiškai“. Tai įvertinusi apsauga uždeda netgi metalinius atitvarus iš abiejų pusių. Laukiame apie 3 valandas, o rezultatas – Ronaldo su kitais komandos draugais išlipa iš autobuso ir eidami pamojuoja. Taigi taip ir užsibaigia pirmoji laukimo diena.

Žmonės nesiskirsto iki 22 val. Tą patį padariau ir aš, todėl pavyko „sumedžioti“ parūkyti išėjusį komandos trenerį – Fernando Santosą.

Prieš važiuodamas į Vilnių galvojau, kad reikia daryti plakatą „ekstra“ atvejui – jeigu bus sunku ir niekaip neatkreipsiu dėmesio. Tačiau tai buvo tik pamąstymas. Tikrai nemaniau, kad bus taaaip sudėtinga, tad grįžęs į namus po pirmosios „medžioklės“ dienos, pasiryžau tokį plakatą vis dėlto pasidaryti.

Plakatas, kuris padėjo pasidaryti „selfį” ir gauti autografą

PIRMADIENIS (2019.09.09)

Rytas prasideda nuo plakato gamybos. Spontaniškai gimsta ir jo idėja. Parašiau taip: „Ronaldo, Tavo svajonė laimėti EURO 2020 trofėjų, o mano svajonė – pasidaryti su Tavimi nuotrauką“. Tekstas angliškai. Ant plakato priklijavau nuotraukas, susijusias su plakato tekstu.

Apie 11 val. pajudu link viešbučio, prie kurio jau laukia žmonės, ir su kiekviena valanda jų vis daugėja. Nors komandos treniruotė ir konferencija suplanuota tik vakare (apie 18:30 val.), tačiau žmonės, kaip ir aš, nuo viešbučio nesitraukia. Pagalvoju, kad tai mano hobis ir netgi aistra, o daugelis čia susirinkusių tiesiog nori jį pamatyti…

Praeiviai mūsų klausė: ar čia atvykęs Portugalijos prezidentas? Atsakėme, jog kur kas geriau! Greičiausiai prezidento tokia minia netykotų. Girdėjau, kaip turistams iš užsienio praeidami pro mus gidai pasakojo, jog šiuo metu čia apsistojęs pats Ronaldo.

Vakarop minia vis didėja. Tiesiog tautų katilas – sutinkame ir portugalus, ir lenkus, taip pat rusus, indus, ir latves, čia specialiai atvykusias. Bendraujant laikas bėga gana greitai.

Iš nemenkos patirties, turėdamas su kuo palyginti, galiu teigti, jog Portugalijos rinktinės apsauginiai išties malonūs ir geranoriški. Vakarėjant jie jau pradeda statyti atitvarus, tad su kolegomis bandome užsiimti kuo geresnes vietas.

Atsistoju ties autobusu ir paskutiniu atitvaru, prie manęs stoviniuoja ir jų apsauginis, taigi vieta gana padori. Deja, pradėjus futbolininkams eiti pamatau, kad jie palieka viešbutį ir eina pro priekines autobuso duris, o aš stoviu prie galinių…

Netrukus išeina futbolo karalius Ronaldo! Visi pradeda šaukti jo vardą. Kitoje pusėje, negu aš stoviu, jis dalina autografus ir nusifotografuoja su keliais laimingaisiais. Tuomet netikėtai Ronaldo atsisuka į mano pusę ir jo akys užkliūva už mano plakato. Matau, jog įžymusis futbolininkas jį perskaito ir… tiesiu taikymu eina į mano pusę! Pasidarome net porą „selfių“, gaunu ir jo autografą ant pasidaryto ir mane gelbėjusio plakato. Svajonė ir tikslas pasiekti! Komanda išvyksta. VIDEO iš medžioklės!

Maža svajonė įgyvendinta – pasidariau bendrą nuotrauką su futbolo Dievu – Cristiano Ronaldo
Buvau vienintelis sirgalius už atitvaro..

Nusprendžiame jų laukti ir po treniruotės. Per tą laiką nuvykstu prie stadiono. Nemažai žmonių lūkuriuoja ir ten, nes juk kiekvienas nors ir pro tvoros kampą nori jį išvysti. Treniruotė prasidėjo. Matome, kaip Ronaldo sumojuoja ir kažką tarsteli savo apsauginiams. Pasirodo, jis pasakė, jog nenori, kad pašaliniai stebėtų treniruotę.

Priėjęs apsauginis iš pradžių neleidžia išsitraukti telefonų, o už akimirkos paprašo, kad išeitume, nes kitaip iškvies policiją. Tikslo ten būti ilgiau nebematau, tad vykstu atgal prie viešbučio. O ten ta pati ceremonija – uždedami atitvarai. Grįžę futbolininkai, kaip ir pirmą dieną, išlipa iš autobuso ir tik pamojuoja susirinkusiems žmonėms. Vienintelis Ronaldo keliems sirgaliams palieka autografą.

Susirinkę žmonės neslepia nusivylimo. Ypač vaikai – jų akyse matyti net ašaros, todėl minia pradeda skanduoti „RONALDO“! Deja, pastangos vaisių neduoda.

Darjušui ir Kšyštofui Lavrinovičiui nepavyko susitikti su garsiuoju futbolininku

Su Ronaldo šią dieną bandė susitikti ir bent nuotrauką pasidaryti meras Remigijus Šimašius, krepšininkai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai bei menininkė Jolita Vaitkutė, tačiau nė vienas negavo progos.

Man ši diena įsimins ilgam! Gavau „superinį selfį“ ir autografą, tad su didele šypsena ir gera nuotaika traukiu į namus.

ANTRADIENIS (2019.09.10)

Jau vakar žinojome, o šiandien tai patvirtino ir Portugalijos žurnalistai, jog komanda turi tradiciją rungtynių dieną eiti pasivaikščioti po miestą. Tikėjomės, kad taip ir bus. Nors Ronaldo autografas jau mano kišenėje, tačiau norėjosi vienu kartu „sumedžioti“ ir kitus, ne ką prastesnius futbolininkus.

Vis dėlto išėjęs apsauginis jų kalba pasakė vietiniams portugalų sirgaliams nelaukti, nes niekur komanda neis. Vėliau žiniasklaidoje pasirodė pranešimas, jog pasivaikščiojimas buvo atšauktas dėl prasto oro.


Paatvirausiu – po kelių dienų susirašinėjau su apsauginiu. Jis paneigė, jog komanda nėjo pasivaikščioti dėl prastų oro sąlygų. Tikroji priežastis – per daug laukiančių sirgalių. Tai didžiausias susirinkusių aistruolių skaičius, kurį jiems yra tekę matyti prie viešbučių. Draugiškiems apsauginiams – dvyniams padovanojau po magnetuką su Vilniaus vaizdais. Vyrai dėkojo ir sakė, kad jaučiasi kiek keistai, jog susirinkę žmonės su jais taip pat noriai bendrauja ir fotografuojasi, nors jie tik apsauginiai. O juk viskas labai paprasta – kai apsauga su laukiančiais sirgaliais elgiasi gražiai ir mandagiai, pastarieji atsidėkoja tuo pačiu.

Portugalijos apsauginių brolių dvynių pora su D. ir K. Lavrinovičiais

Tikrai gaila, kad nepavyko gauti daugiau autografų, tačiau vis vien laukėme, nes tikėjome, jog pavyks.

Deja. Aistruolių iki išvažiavimo į rungtynes prisirinko virš pusę tūkstančio. Jie lipo per atitvarus, grūdosi, o galiausiai pamatė visai nedaug – kaip Ronaldo lipa į autobusą. Skirstomės ir važiuojame žiūrėti futbolo – kas į stadioną, kas prie TV ekranų. 

Kai kurie žmonės, kurie nerenka autografų ir neturi tokio hobio, stebisi mumis. Netgi sako, kad mes neturime ką veikti ir švaistome laiką veltui. O aš galiu atsakyti, jog šį bei kitus „medžioklės“ nuotykius KARTOČIAU dar ne vieną kartą!

Įspūdžiai, nuotykiai, naujos pažintys, akimirkos – tai yra SVARBIAUSIA!

Ir dar vienas rekordas per tris dienas – 23 val. laukimo. Naujas rekordas su rezultatu!

Ačiū ir iki kitų kartų! 🙂