Malonus susitikimas su Khimki krepšininkais

Paskutinį kartą rašiau praėjusių metų spalį, kadangi nieko naujo medžioklėse neįvyko, aišku išskyrus atvejį, kai nuvažiavau į Karmėlavos oro uostą gaudyti Tel Avivo „Maccabi” ir iš ten grįžau visiškai tuščiomis.

Šiandien keliavau į Vilnių, kur gaudžiau Maskvos srities „Khimki”, kurie vakar 85:96 pralaimėjo Kauno „Žalgiriui”, reikėjo 7 krepšininkų autografų.

Labiausiai norėjau, kad pasirašytų NBA finalų patirties turintis Jonas Jerebko, kurio marškinėlius buvau įsigijęs dar šio sezono pradžioje.

Buvau kelis kartus su Jonu susirašęs per instagramą, tad susitikus jis iškart mane atpažino, tai labai draugiškas ir šiltas žmogus, niekur neskubėjo, pasirašė, nusifotografavo ir dar truputį pabendravo, dėl tokių krepšininkų ir kyla noras rinkti autografus.

Visus kitus „sumedžiojau” taipogi lengvai, tačiau iškart pastebėjau, kad trūksta kelių žaidėjų.. Paklausus trenerio Rimo Kurtinaičio, kur likusi ekipos dalis, pasakė, kad Aleksėjus Švedas, latvis Jannis Timma ir Anthony Gillas išvyko anksčiausiu reisu 5 val. ryto.

Tačiau, kelionės rezultatas 4/7 džiugino, nes viskas praėjo sklandžiai.

Šiame sezone dar liko trys išvykos – Kovo 24 d. Žalgiris prieš Fenerbache, balandžio 3 d. Žalgiris prieš CSKA, balandžio 10 d. Žalgiris prieš Bayern.

Iki kitų kartų. 🙂