Spalio pradžia pažymėta nauju „medžioklės“ sezonu

Spalio 1 d. keliavau į sostinę, kur buvo atvykus Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda, o iš šios ekipos reikėjo penkių krepšininkų.

Nuvykau prie viešbučio Vilniaus centre ir prieš važiavimą į rungtynes pasigavau NBA patirties turinčius – Sam Dekker, Alan Williams ir Johnny O‘Bryant ir rusus Dmitry Kulagin bei Vitaly Fridzon.

Medžioklė buvo lengva, po jos tiesiu taikiniu į rungtynes, kuriose Vilniaus „Rytas“ padovanojo gražią pergalę sezono starte.

***

Spalio 3 d. maršrutas Varėna – Karmėlavos oro uostas, ketvirtadienio vakarą privačiu lėktuvu atvyko Vitorijos „Baskonia-KIROLBET“ krepšininkai, čia jau reikėjo 6 krepšininkų ir vyriausiojo trenerio autografų.

Medžioklė kiek sudėtingesnė, kadangi krepšininkai į autobusą ėjo ne po vieną ar du, bet visi kartu, tačiau suspėjau ir į kolekciją keliauja Tornike Shengelia, Ilimane Diop, Patricio Garino, Youssoupha Fall, Pierria Henry, trenerio Velimir Perasovič ir Michael Eric autografai su pastaruoju pavyko ir nusifotografuoti.

Pro mane prasmuko tik Luca Vildoza ir labai gaila, kad į Lietuvą dėl traumos neatvyko lietuviškų šaknų turintis Nikas Stauskas.

Per dvi dienas savo kolekciją papildžiau 12 naujų autografų, kita kelionė nusimato spalio 17 d. į vėl tą pačią Karmėlava, kur atvyks Karališkasis Madrido „Real“ klubas.

Iki kitų kartų. 😊

Nigerijos rinktinės žaidėjas Michael Eric
https://twitter.com/Baskonia/status/1179811638737850369