194 dienos – be autografų rinkimo

Po 194 dienų vėl apturėjau gerą jausmą, kadangi vykau į Vilnių, kur „Rytas” draugiškose rungtynėse priėmė Atėnų „Panathinaikos” klubą.

Krepšininkų laukimas buvo kitoks.. Tikrai buvo nežimonybė ir baimė, kad žaidėjai nepasirašinės, dėl viruso plitimo. Buvau pasiruošęs vientkartines piršines, veido kaukę ir dezinfekcinį skystį, tačiau jų neprireikė. Žinoma apsauginę veido kaukę buvau užsidėjęs, kai atvyko graikų komandų atstovai, nes iš kolegų girdėjau, kad kai kurie krepšininkai neima markerio į rankas.

Toks žaidėjas buvo vienintelis šioje išvykoje – Georgios Papagiannis. Tiek prieš rungtynes, tiek po jų jis atsakė: „No, its corona”. Gerai, kad šio žaidėjo autografo nereikėjo, nes turėjau jį iš praėjusio sezono.

Viskas pavyko sklandžiai. Gavau 12 autografų iš 13 reikiamų. Kažkokiu būdu po rungtynių praleidau „Panathinaikos” aukštaūgį Zach Augustine.

Po tokios ilgos pertraukos – mėgavausi autografų medžiokle, o dar labiau širdis džiaugėsi stebint rungtynes, kur sostinės ekipa su būriu naujokų solidžiai sukovojo su Eurolygos grandu.

Kita išvyka numatoma rugsėjo 23 d. į Alytų, kur „Dzūkija” priims Kauno „Žalgirį”.