Diena Vilniaus oro uoste: Ignas Brazdeikis ir Eurovizijos nugalėtojai „Kalush Orchestra“

Birželio 15 d.

Vilniaus oro uoste buvo darbinga diena, jame praleidau apie 6-7 valandas turėdamas dvi užduotis su skirtingais sunkumo lygiais.

Pirma užduotis: Sutikti naująjį Lietuvos krepšinio rinktinės narį, debiutantą – Igną Brazdeikį. Žinojau, tik dieną, o skrydžio laiką reikėjo spėti, kadangi federacija „nežinojo, kada atskrenda” ir kaip supratau vėliau nenorėjo to sakyti niekam, nei žiniasklaidai, nei eiliniui sirgaliui, kaip man.

Bet kadangi aš autografus renku ne pirmą ir ne antrą dieną, tai ir skrydžių grafikuose gaudausi geriau, nei bet kada anksčiau. Skrendant iš Kanados persėdimas dažniausiai vyksta Frankfurte, Amsterdame arba Varšuvoje. Neklydau, skrydis gavosi per Lenkijos sostinę, bet kadangi reikėjo tikrinti visus variantus, tai ir prisidėjo kelių valandų laukimas oro uoste. Nieko baisaus, ne pirmas kartas.

Ignas atvyko, pasitiko giminaičiai, federacija ir keli fanai. Autografai gauti, marškinėliai papuošti dar vieno žaidėjo iš NBA parašu, nuotrauka pasidaryta.

Dar ir video, kurį įkėliau pas save į instagramą, persidalino basketnews.lt, kurį peržiūrėjo beveik 13 tūkstančių oranžinio kamuolio gerbėjų instagrame ir 23 tūkstančiai facebooke.

Antroji užduotis, kur kas lengvesnė, bet ne ką prastesnė. Į Lietuvą atvyko 2022 m. Eurovizijos nugalėtojai, ukrainiečiai „Kalush Orchestra“. Čia žinojau ir tikslią dieną ir tikslų laiką.

O kol laukėme jų iš Turkijos parvyko Lietuvos futbolo rinktinė, kuri eidama iš oro uosto pamatė, kad laukia begalė žurnalistų ir turbūt pagalvojo, kad „tarkuos” juos už pralaimėjimą.. Ačiū Dievui ne, visi laukė Ukrainos atstovų.

Keli autografų rinkėjai paprašė marškinėlių sakydami kad mes jumis tikime, kai kurie futbolininkai tiesiog atšovė – „mes jau patys nebetikime”.. 

O draugiški ukrainiečiai noriai rašėsi, kalbėjo su žiniasklaida, fotografavosi su ištikimiausiais fanais. Aš grupės lyderiui Olehui Psiukui padovanojau Lietuvos vėliavos ženkliuką. Iš pradžių atlikėjas nesuprato, ką gauna, vėliau nusišypsojo ir padėkojo.

Autografai paimti,  nuotrauka pasidaryta, o diena užskaityta pilnai. Važiuoju namo.

Ačiū, kad skaitote! 🙂