Pirmoji muzikos atlikėjo „medžioklė”: malonus ir draugiškas James Blunt

2022 metų pavasario paskutinę dieną Vilniuje koncertavo pasaulinio lygio atlikėjas James Blunt. Jau 2020 metais planavau, kad reiks „imti” šį atlikėją ir papildyti savo muziejų, tačiau prasidėjo pandemija..

Dainininką išgarsino 2005 m. singlas You’re Beautiful.

***

Prie arenos Vilniuje buvau kelios minutės prieš 18 val. Visą valandą buvo tyku, ramu.. Vėliau išėjo James Blunt bando pritariamasis vokalas Christopher Pemberton, kurio paklausiau ar įmanoma, kad pats Bluntas išeis.. ir tik nespėjo atsakyti ir pats atlikėjas jau kieme prie manęs.

Jo žodžiai: Po vieną autografą ir galime greitai nusifotografuoti, nes einu į autobusą pasikalbėti su šeima. Gerai, man tinka, ponas.

Turėjau iš anksčiau nusipirkęs jo CD, ant jo suraitė parašą ir pasidarėme asmenukę. Vėliau ant to paties kompakto susirinkau viso bando narių autografus, kuriuos sudarė minėtasis pritariamas vokalistas Christopher Pemberton, būgnininkas Karl Brazil ir gitaristai Paul Sayer ir John Garrison.

Tiek pats James Blunt, tiek jo grupė – buvo draugiški ir malonūs. Grupės nariai prie arenos žaidė tiesiog lėkščiasvydį..

Ateinančių kelių savaičių planai.. Paskutinių dviejų Eurovizijų nugalėtojai – „Kalush Orchestra“ ir Populiarioji grupė „Maneskin“.