Brolių karjeros užbaigimo vakaras Vilniuje: gausybė legendų ir puikus vakaro užbaigimas jų kompanijoje

Birželio 18 d. krepšinio gerbėjai ir gerai žinomi buvę ir aktyvūs krepšininkai susirinko padėkoti broliams Darjušui ir Kšištofui Lavrinovičiams už įspūdingą karjerą, toks buvo ir šis renginys!

Puikus pristatymas, šou elementai, šviesos.. Man asmeniškai net įspūdingiau nei KMT finalas, kuriame buvau vasario mėnesį.

O svarbiausia, kad šiose rungtynėse susirinko įspūdingos legendos, kurių buvau net gyvai nematęs, o tik per TV ekraną..

***

Po rungtynių, arenoje visiems 7 tūkstančiams norinčių leido eiti į aikštelės centrą ir fotografuotis su savo Dievaičiais, tad man čia pavyko tik pasiimti Lino Kleizos autografą ant kamuolio ir nusifotografuoti su jaunėliu Danieliu Lavrinovičiu ir minioje tarp žmonių atrastu Mindaugu Katelynu.

Ėjau prie tarnybinio įėjimo ir ten, kaip įprastai susirinkau beveik viską ko reikėjo. O kas beliko tai uždarame vakarėlyje, kuris tęsėsi visą naktį.. Smagu, kad ir pačiam ten pavyko sudalyvauti ir pajusti tą šventišką brolių karjeros užbaigimo nuotaiką.

Autografai gauti iš tokių legendų kaip Arvydas Macijauskas, Ramūnas Šiškauskas, Mindaugas ir Eurelijus Žukauskai, Linas Kleiza, Giedrius Gustas ir t.t. Visus autografus su lietuviais galite rasti ČIA!

Buvau specialiai šiam vakarui pasidaręs marškinėlius su užrašu „Ačiū, broliai. Už pergales, už emocijas, už viską!”.

Linkiu broliams ir toliau nepaleisti krepšinio ir džiuginti savo tautiečius naujose rolėse už aikštelės ribų.