Dešimt valandų Trakų pilies saloje: Passenger ir Tom Odell mano kolekcijoje!

Dešimt valandų laukti dviejų atlikėjų daug ar mažai? Paprastam žmogui kuris nerenka autografų daug, man jau tapo įprasta norma.

10 – tiek valandų per dvi dienas praleidau Trakuose, nes birželio 22-23 d. pilyje koncertavo du žymūs atlikėjai iš Jungtinės Karalystės.

Pirmasis tai „Passenger”, dainininkas išgarsėjęs su daina „Let Her Go”, kuri Youtube platformoje perklausyta net 3.2 milijardo karto. Atlikėją pasigavau pilies prieigose, kai jis lipo nuo scenos, kur darė garso patikrinimą. Pasikviečiau vardu – Micheal.. su plačia šypsena priėjo, nusifotografavo, pasirašė ir užrašė linkėjimą ant atvirutės su Trakų pilies vaizdu, o aš jam padovanojau Lietuvos vėliavos spalvų ir formos ženkliuką.

Paklausė ar eisiu į jo šio vakaro koncertą ir pridūrė, kad ženkliuką užsiseks koncerto metu ant gitaros diržo. Deja, kiek teko matyti nuotraukų, tas nebuvo padaryta, tačiau svarbiausia, kad turės mažą atsiminimą iš Lietuvos.

***

Kitas dainininkas, kurio laukiau, tai Tom Odell, dar vienas kūrėjas iš mums netolimosios Jungtinės Karalystės. Šis atlikėjas turi visiems gerai žinomą kūrinį „Another love”, kuri Youtube perklausyta beveik pusę milijardo karto.

Čia reikėjo kur kas ilgiau palaukti ir kur kas sudėtingiau viską pasiimti. Gavau informacijos iš vietinių apsaugos darbuotojų, kad atlikėjas prieš koncertą atplauks kateriu. Taip ir įvyko. Grojant apšildančiai dainininkei, Tom Odell apiplaukė visą pilies salą ir išsilaipino prie pat pilies dešiniojo kranto, kur su juo išlipo ir jo grupės nariai.

Greitai prisistatė ir keli vietiniai apsauginiai bei koncerto organizatoriai, kurie iškart dar man nieko nepaklausius atsakė „Ne, ne”. Keista, kai net neleidžia paklausti ir už atlikėją atsako svetimi žmonės, kurie labai susireikšminę ir vaidina didelius „viršininkus”, nors dainininko laukė ne 100 fanų, o 1. Kur logika?

Nors visi sakė ne, ne.. Vienintelis kuris pasakė taip, tai ir buvo dainininkas. Ramiai nusifotografavo, suraitė autografą ant nuotraukos, kuri jam sukėlė šypseną ir ramiai nuėjo.

Ačiū Dievui per šias dvi dienas buvo geras oras, tai ir laikas gan greitai prabėgo. Ačiū ir iki kitų kartų. 🙂