Lonzo Ball’o medžioklė Vilniuje bei Prienuose

Kai sausio mėnesį atvyko Ball’ų šeimyna, visoje Lietuvoje buvo sukeltas didelis ažiotažas, žinojom kada atvyks, laukėm, sulaukėm ir medžiojom. Šį kartą žinojau tik, kad ketvirtasis Ball’as (Lonzo) atvyks balandžio 21-24 d., kažkurią iš šių dienų. Viskas, daugiau jokios informacijos. 

Sekiau Lonzo ir kitų susijusių su juo instagramus, vėliau twitteryje perskaičiau vieno amerikiečio įrašą, kad jis su Lonzo kalbėjosi oro uoste Atlantoje. Tai reiškė vieną, kad jis jau juda link Lietuvos, bet kada tiksliai joje bus nežinojo niekas. Tik savi. 

Į oro uostą važiavau 5 kartus – tyla. Pasidaviau ir grįžęs namo sužinojau, kad jis atvyks į Prienų arena, nors jo broliai į aikštelę nežengs. 
Važiavau į Prienus ir su kitais rinkėjais nusprendėme „medžioti” prieš rungtynes viešbutyje ir šis sumąnymas pasiteisino 100%. 

Laukėm virš valandos, bet sulaukėm. Nors Lonzo prie Vytauto SPA laukė naujutėlaitis Jaguaras su dviem apsauginiais, galvojome, kad nieko mums nepavyks. Bet viešbučio foje pirmasis nusileido tėvas Lavaras, kuris pasisveikino su mumis ir pasakė: „mano berniukai tuoj nusileis”
Nusileido visi trys iškarto, o mums rūpėjo tik Lonzo, bet nesusidūrėme su jokiais keblumais, pasidariau nuotrauką bei paėmiau kelis autografus ant nuotraukų bei Los Angeles „Lakers” kepurėlės, kurią buvau specialiai šiam reikalui nusipirkęs mėnesis prieš. 

Autografai gauti, nuotrauka gauta, ramiais veidais keliaujame į rungtynes ir žiūrime įdomų krepšinį.  Galiu patvirtinti, kad tai kol kas įdomiausia medžioklė mano trumpoje autografų rinkimo karjeroje. 

Sekite mane instagrame > @motiejus_lithuania ir @motiejausmuziejus