Krepšininkų autografų parodos „Medžioklės ypatumai” pristatymas Varėnoje

Vasario 9-ąją dieną išpildžiau savo vieną iš svajonių ir pristačiau savo pirmąją krepšininkų autografų parodą pavadinimu “Medžioklės ypatumai“ Varėnos raj. viešojoje bibliotekoje.

Tokio tipo paroda pirmoji ne tik dzūkijoje, bet ir visoje Lietuvoje. Dar nėra tekę matyti, kad koks nors lietuvis tai padarytų, todėl smagu būti pirmajam.

Į parodos pristatymą susirinko nemažas būrys žmonių, nuo Varėnos raj. mero Algio Kašėtos iki varėniškių, kurie myli krepšinį, mano skaičiavimu buvo apie 60 žmonių ir toks kiekis labai džiugino.

Buvo labai nedrąsu pradėti pasakojimus, bet kažkaip pavyko įsivažiuoti.. Viskas prasidėjo nuo 2011 metų Druskininkuose, kai laukiau Lino Kleizos net keturias valandas, o šiuo metu lakstau į oro uostą ir gaudau tokias komandas, kaip Atėnų „Panathinaikos” ar Tel Avivo „Maccabi” bei važinėju į Kauną ir medžioju Madrido „Real”, „Žalgirį” ir kitas Eurolygos komandas.  Pasakojimų buvo daug, nuo pačios pradžios iki kaip atsirinkti nuotraukas bei markerius.

Tobulėju, o ir autografų kolekcija sparčiai pilnėja, kurioje šiuo metu yra apie 330 įvairiausių parašų.

Per parodos pristatymą dalyviai galėjo patys pasijusti žvaigždėmis ir pasirašyti ant stendo, tai pirmasis padarė Varėnos raj. meras Algis Kašėta.

Parodoje apsilankęs Varėnos rajono meras Algis Kašėta gavo padėką su Jono Valančiūno autografu, bibliotekos direktorius Eitaras Kazimieras Krupovičius – Donato Motiejūno, renginių organizatorė Indrė Kondratavičiūtė – Manto Kalniečio, įdomiausių klausimų autorius Dovydas – Kevino Pangoso.

Daugiau nuotraukų iš parodos pristatymo rasite FB puslapyje Motiejaus krepšinio muziejus –
Spausti ČIA