Antras kartas Olimpinėje atrankoje: 12 autografų, nuotrauka su Dončičiumi ir marškinėliai iš Korėjos lyderio

Trečiadienį perskaičiau, kad nuo liepos 1 d. nebereiks galimybių paso einant į Olimpinės krepšinio atrankos rungtynes, iškart sėdu prie kompiuterio ir nusiperku bilietą, kuris galioja į abi rungtynes (Lenkija-Slovėnija, Lietuva-Pietų Korėja).

Į Kauną pajudu ganėtinai anksti, kadangi dar prieš rungtynes noriu „sumedžioti“ Miami „Heat“ įžaidėją Goraną Dragičių ir kažkaip nuojauta sako, kad galiu sutikti jį mieste. Išsinuomoju paspirtuką ir pajudu link Laisvės alėjos, apsuku kelis ratukus ir po 15 minučių paieškų sutinku krepšininką, kuris po pietų lauko kavinėje pajuda link viešbučio. Kadangi jis nėra oficialus Slovėnijos rinktinės atstovas, tai negyvena burbule ir gali drąsiai viską daryti, tad problemų gauti autografą ir pasidaryti nuotrauką nebuvo.

Užkandu pats ir pajudu link arenos, prie kurios jau būriuojasi saujelė Slovėnijos ir Lenkijos fanų, einu į areną žymiai anksčiau, nes iš praktikos žinau, kad lengviau „pasigauti norimą“ žaidėją.

Taip ir įvyksta. Turėjau tiek slovėnų, tiek lenkų žaidėjų nuotraukas, kurie eidami į rūbinę vienas po kito pasirašinėjo. Apsauga vėl buvo įspėjusi, kad negalima, atsakiau, kad viską žinau, kadangi buvau vienas, tai problemų nekilo. Pasidariau nuotrauką ir su Luka Dončičiumi ir su kitais, bei surinkau beveik visus žaidėjų autografus, nepasirašė tik slovėnas Klemenas Prepeličius.

Nesitikėjau, kad arenoje bus taip paprasta. Turiu pilną komplektą ir galiu ramiai stebėti abejas rungtynes. Artėjant pirmosios rungtynėms norinčių gauti NBA žvaigždės autografą, ženkliai padaugėjo, tad apsauga turėjo darbo, tačiau vienintelis Luka, tiek prieš rungtynes, tiek po jų noriai dalino parašus, nors komandos draugai jam šaukė „Covid“, jis tik nusišypsojo.


Surinkęs visus parašus, turėjau dar vieną tikslą, po rungtynių Lietuva – Pietų Korėja, gauti Ricardo Ratliffe, geriau žinomam Ra Gun-ah pavardę marškinėlius. Jau nuo birželio 22 d. buvau susirašęs su juo per „Instagramą“, tikrai gražiai ir šiltai bendraujantis ir korėjietišką ramybę dvelkiantis žaidėjas. Tad po rungtynių pasidaręs mini plakatą paprašiau jo marškinėlių ir jis tai padarė – padovanojo man juos.

Superinė diena – Lietuvos pergalė, 13 autografų, nuotraukos su NBA žaidėjais ir pirmieji kitos šalies rinktinės marškinėliai, kas gali būti geriau?

Daugiau nuotykių galite rasti mano instagrame @motiejausmuziejus