Naujas Eurolygos sezonas: Viena savaitė, dvi išvykos

Spalio 18 d. atidariau naująjį Eurolygos komandų autografų rinkimo sezoną, keliavau į laikinąją sostinę, kur „Žalgiris” susitiko su Bolonijos „Virtus”.

Krepšininkų laukiau prie viešbučio kelionei į rungtynes, pavyko viskas sklandžiai, susirinkau beveik visus autografus, kurių reikėjo, o ko nespėjau, pasigavau prieš varžybas arenoje (11/11).

Rungtynės buvo skirtos pagerbti komandos simbolį, kapitoną Paulių Jankūną. Prieš rungtynes buvo galima apžiūrėti jo asmeninius apdovanojimus, LKL čempionų žiedus ir t.t.

Rungtynės nebuvo akiai gražios, bet svarbiausia, kad Žalgiris iškovojo pirmąją pergalę. Po rungtynių susitikau su jaunuoju komandos vidurio puolėju Motiejumi Krivu, kuris padovanojo dvejus marškinėlius į muziejų bei nusifotografavau su keliais varžovų žaidėjais.

Gerai, kad autografus renkuosi prieš varžybas, nes po rungtynių „Virtus” žaidėjai, tokie kaip Belinelli, Teodosič, Hackett nepasirašinėjo.

***
Ketvirtadienį vėl važiavau į Kauną, kur „gaudžiau” Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona”. Čia krepšininkus lengvai pasigavau prie viešbučio, kurie vyko į treniruotę (8/8), o po treniruotės dar ir nusifotografavau su keliais žaidėjais. Vienintelis Janas Vesely kiekvienais metais būna nepatenkintas ir vengia bendravimo su fanais, tad nuotraukas nepasidariau, bet autografą gavau.

Į rungtynes nėjau, bet smagu, kad arena buvo sausakimša, o tai padėjo iškovoti ir antrąją pergalę!

***

Artimiausia autografų išvyka nusimato spalio 29 d. į Alytų, kur vietos Vilkai priims svečius iš Vilniaus „Ryto”.

Ačiū, kad skaitote. 🙂