2023-24 m. sezone – 17 išvykų ir muziejus papildymas 96 naujais autografais

Baigėsi dar vienas „autografų medžioklės“ sezonas, per kurį surinkau 96 skirtingus žaidėjų parašus. 2023-24 m. sezone padariau 17 išvykų į Kauną (9 kartus), Vilnių (6 kartus) ir Alytų (1 kartą).

Kadangi renku tik tuos žaidėjus, kurių autografo išvis neturiu, tai išvykose surinktų autografų kiekis nėra toks didelis, kaip anksčiau. Pavyzdžiui į Kauną važiavau vien dėl vieno Kembos Walkerio autografo.

Šį sezoną „sumedžiotos“ 10 Eurolygos komandų, neskaičiuojant Kauno „Žalgirio“. Į sąrašą pateko – Belgrado „Crvena Zvezda“ (4/8), Valencijos „Basket“ (4/4), Miuncheno „Bayern“ (6/6), „Monaco“ (2/2), Belgrado „Partizan“ (4/4), „Barcelona“ (2/3), Tel Avivo „Maccabi“ (9/10), Atėnų „Panathinaikos“ (5/6), Vitorijos „Baskonia“ (6/6) ir Milano „Emporio Armani“ (5/5).

Šiais metais labiausiai gaila, kad į muziejų nepateko Jabari Parker parašas, kuris atsisakė pasirašyti visiems laukiantiems rinkėjams. Iš Roko Jokubaičio buvo galima suprasti, kad Lietuva jam ne išimtis, kadangi ir kitur autografų jis tiesiog nedalina.

Surinkti šešių LKL klubų reikalingi žaidėjai – Mažeikių „MBasket“ (8/8), Vilniaus „Wolves“, Utenos „Juventus“ (10/10), „Šiauliai“ (9/9), Kauno „Žalgiris“ (3/3) ir Vilniaus „Rytas“ (8/8).

Ir vienas Eurocup klubas „Prometey“ (8/8) bei Čempionų lygos komanda – „Peristeri“ (5/5).

Gauti du autografai ir paštu. Vienas iš Latvijos, tai Kasparo Kambalos, o kitas iš Joniškio, kur gavau NKL rekordininko Devin Hutchinson, Šarūno Kulevičiaus ir komandos vyr. trenerio Žilvino Petraičio parašus.

Į Varėną buvo atvykęs Saulius Kuzminskas bei Gintaras Einikis, kurių autografų irgi neturėjau, tad buvo papildytas muziejus ir čia.

Nors šiais metais autografų kiekis neprilygsta pernykščiui sezonui (244 parašai) svarbiausia, kad muziejus nestovi vietoje, o vis pilnėja įvairiais krepšinio dalykais.

Turi krepšinio reliktų ir jie Tau nereikalingi? Padovanok arba parduok juos man! Visuomet lauksiu Jūsų pasiūlymų ir žinučių el.paštu: motiejus.baublys@gmail.com arba FB – Motiejus Baublys.