Apie mane:

Pačiu krepšiniu pradėjau domėtis 2006 metais, tuo metu man buvo keturioliką.. Mintis kolekcionuoti marškinėlius kilo nuo Gintaro Plytniko, kuris renka savo draugų-krepšininkų aprangas. Todėl mintyse susidėliojo klausimas – o kodėl aš negaliu turėti savo marškinėlių kolekcijos? Todėl nuo 2013 m. oficialiai renku žaidėjų marškinėlius nuo LMKL iki NBA pirmenybių, tačiau pirmuosius savo marškinėlius, kuriuos padovanojo M.Reminas gavau dar anksčiau.. t.y 2011 m. 

Parašų kolekcionavimu užsiimu nuo 2011 metų. Krepšininkų autografus ant nuotraukų ir kortelių renku iš LMKL, NKL, LKL, Eurolygos ir NBA žaidėjų. 

Didžiausi pasiekimai aprangų ir autografų kolekcionavime:

– Vertingiausia apranga – D’Angelo Russello (Brooklyn Nets), Justise Winslow (Miami Heat) ir Indianos Pacers nario Domanto Sabonio.
– Vertingiausi autografai – Geriausio futbolininko Cristiano Ronaldo, NBA žaidėjų
Dirk Nowitzki, Amare Stoudamire (buvę NBA žaidėjai), Aarono Gordono (Orlando „Magic”), Pau Gasolio (San Antonio „Spurs”) ir Slovėnijos vunderkindo Luko Dončičiaus
– Ilgiausiai lauktas autografas – 23 valandos, Vilniuje Cristiano Ronaldo (2019 m.),
9 valandas, Vilniuje, Dirko Nowitzki (2019 m.) 4 valandas, Druskininkuose, 2011 metais, Lino Kleizos ir ~3 valandos, 2018 metais Prienuose Lonzo Ball’o.

Kas per šį laikotarpį įvyko?

– Pirmasis Lietuvoje surengiau krepšininkų autografų parodą (2018-02-09 – 03-05.)
– Su savo plakatu Ball’ų šeimynai patekau į realybės šou „Ball In The Family” laidą, kurią peržiūrėjo 2,6 mln. žiūrovų,
– Sukūriau virtualų krepšinio muziejų (2017.09),
– Apie savo hobį interviu daviau: LRT, lrytas.lt, žurnalams „Savaitė šeimai” ir „Sostinė”. Taip pat filmavausi LNK laidoje „YRA KAIP YRA” bei daviau radio interviu „Per studento prizmę”. (nuo 2014 m.).